روغن صنعتی   | گریس   | مواد شیمیایی
تلفن تماس :74304-021

روغن کمپرسور , قیمت روغن کمپرسور , روغن کمپرسور هوا

روغن کمپرسور , قیمت روغن کمپرسور , روغن کمپرسور هوا :  از این نوع روغن ها در صنایع مختلف استفاده می شود . روغن کمپرسور برای روانکاری کمپرسورهای ( پیستونی ) رفت و برگشتی مناسب هستند و با سطوح کیفیتی مناسب VDL تولید می شوند . گریدهای روغن کمپرسور در انواع مختلف تولید و عرضه می گردد برای نمونه گریدهای 46 , 32 , 68 , 100 , 150 و ... هم اکنون تولید می شوند و در بازار وجود دارند .

روغن های کمپرسور از خصوصیت ویژه ای با نام floc point ( نقطه توده شدن ) برخوردارند . نقطه توده شدن بالاترین دما است که در نزدیکی سیال تبریدی هست که مواد مومی شکل موجود در آن به حالت جامد در می آیند و حالتی راکد به روغن می دهند . روغن کمپرسور از مقاومت بالایی در برابر خوردگی , زنگ زدگی و اکسیداسیون دارد و از شاخص گرانروی بالایی برخوردار است .

این نوع روغن ها از کارکرد بالایی در حدود 8000 ساعت برخوردارند و باعث بازده و بهینه سازی کمپرسور می شوند و دوره زمانی تعویض روغن صنعتی را افزایش می دهند و نیازی به تعویض مداوم روغن نیست . مهمترین خصویت این نوع روغن ها ضدگرفتگی آن هاست که این امر باعث افزایش طول عمر فیلترها می شود .

نمونه ای از محصولات روغن کمپرسور

  • پارس کمپرسور
  • بهران کمپرسور (VDL )
  • TOTAL Dacnic p
  • ایرانول ( vdl )
  • Total corena s2p

( محصول شرکت شل )
بعضی از روغن کمپرسورها با پایه ستیتک تولید و عرضه می شوند ولی محصولات بهران با PAO ( پلی آلفا آلتین ) تولید می گردد . که در دماهای بالا و شرایط آب و هوایی سخت کاربرد دارد .

نمونه ای از این محصولات

Total Dacnic SH

بهران کمپرسور PS

Total corena S4r

روغن کمپرسور , قیمت روغن کمپرسور , روغن کمپرسور هوا

از موارد مهمی که در انتخاب کمپرسورها باید به آن ها دقت کرد انتخاب روغن کمپرسور مناسب است . این نوع کمپرسورها مانند دیگر روغن ها به دو بخش تقسیم می شوند عبارت است از : روغن پایه , مواد افزودنی . از مهمترین ویژگی های روغن کمپرسور می توان به روانکاری , آب بندی , خنک کاری , جلوگیری از ساییدگی و خوردگی اشاره کرد .