روغن صنعتی   | گریس   | مواد شیمیایی
تلفن تماس :74304-021
صفحه1 از13

روغن کمپرسور , قیمت روغن کمپرسور , روغن کمپرسور هوا

روغن کمپرسور , قیمت روغن کمپرسور , روغن کمپرسور هوا :  از این نوع روغن ها در صنایع مختلف استفاده می شود . روغن کمپرسور برای روانکاری کمپرسورهای ( پیستونی ) رفت و برگشتی مناسب هستند و با سطوح کیفیتی مناسب VDL تولید می شوند . گریدهای روغن کمپرسور در انواع مختلف تولید و عرضه می گردد برای نمونه گریدهای 46 , 32 , 68 , 100 , 150 و ... هم اکنون تولید می شوند و در بازار وجود دارند .

روغن های کمپرسور از خصوصیت ویژه ای با نام floc point ( نقطه توده شدن ) برخوردارند . نقطه توده شدن بالاترین دما است که در نزدیکی سیال تبریدی هست که مواد مومی شکل موجود در آن به حالت جامد در می آیند و حالتی راکد به روغن می دهند . روغن کمپرسور از مقاومت بالایی در برابر خوردگی , زنگ زدگی و اکسیداسیون دارد و از شاخص گرانروی بالایی برخوردار است .

این نوع روغن ها از کارکرد بالایی در حدود 8000 ساعت برخوردارند و باعث بازده و بهینه سازی کمپرسور می شوند و دوره زمانی تعویض روغن صنعتی را افزایش می دهند و نیازی به تعویض مداوم روغن نیست . مهمترین خصویت این نوع روغن ها ضدگرفتگی آن هاست که این امر باعث افزایش طول عمر فیلترها می شود .

نمونه ای از محصولات روغن کمپرسور

  • پارس کمپرسور
  • بهران کمپرسور (VDL )
  • TOTAL Dacnic p
  • ایرانول ( vdl )
  • Total corena s2p

( محصول شرکت شل )
بعضی از روغن کمپرسورها با پایه ستیتک تولید و عرضه می شوند ولی محصولات بهران با PAO ( پلی آلفا آلتین ) تولید می گردد . که در دماهای بالا و شرایط آب و هوایی سخت کاربرد دارد .

نمونه ای از این محصولات

Total Dacnic SH

بهران کمپرسور PS

Total corena S4r

روغن کمپرسور , قیمت روغن کمپرسور , روغن کمپرسور هوا

از موارد مهمی که در انتخاب کمپرسورها باید به آن ها دقت کرد انتخاب روغن کمپرسور مناسب است . این نوع کمپرسورها مانند دیگر روغن ها به دو بخش تقسیم می شوند عبارت است از : روغن پایه , مواد افزودنی . از مهمترین ویژگی های روغن کمپرسور می توان به روانکاری , آب بندی , خنک کاری , جلوگیری از ساییدگی و خوردگی اشاره کرد .

باربری اتوبار باربری تزریق چربی لیزر موهای زائد بدن دستگاه لیزر موی خانگی تزریق ژل لیزر موهای زائد کلینیک لیزر مو لیزر مو مبلمان اداری میز اداری تزریق بوتاکس قیمت لیزر موهای زائد لیزر جوانسازی پوست میکرونیدلینگ هاست کاغذ دیواری خرید کاغذ دیواری فروش کاغذ دیواری سئو پشتیبانی سایت سررسید سررسید اختصاصی چاپ سررسید باغ تالار عروسی باغ برای عروسی باغ عروسی تالار عروسی دکتر نوروزیان دکتر نوروزیان مو قیمت کانکس کانکس دست دوم کانتینر خانه پیش ساخته کانکس مسکونی کاشت مو کاشت مو طبیعی کلینیک کاشت مو مرکز کاشت مو درمان ریزش مو ترمیم مو کاشت ابرو قیمت کاشت مو کاشت مو به روش sut هزینه کاشت مو کانکس فروشگاهی کانکس ویلایی کانکس سادویچ پانل ,لاستیک سالنامه کلینیک دندانپزشکی ارتودنسی لمینت دندان ایمپلنت دندان